یدک کشی خودرو در تبریز

یدک کشی خودرو در تبریز

یدک کشی خودرو در تبریز خدمات حمل و نقل یک وسیله نقلیه معیوب یا آسیب دیده از یک مکان به مکان دیگر را انجام می دهد . این کار با استفاده از یک وسیله نقلیه دیگر به نام یدک کش صورت می گیرد .

یدک کشی خودرو در تبریز

از یدک کشی در امداد خودرو تبریز در شرایط مختلفی استفاده می شود برای مثال اگر موتور یا گیر بکس وسیله نقلیه شما خراب شود ، احتمالا برای حمل آن به تعمیرگاه به یدک کش نیاز داشته باشید . در مواقعی که لاستیک وسیله نقلیه شما پنچر شود یا آسیب ببیند ، برای حمل آن به تعمیرگاه یدک کشی خودرو در تبریز به کمک شما می آید . اگر وسیله نقلیه شما در تصادف آسیب دیده باشد و وسیله نقلیه شما از سوختش تمام شده باشد برای حمل آن به جایگاه سوخت به یدک کش نیاز داشته باشید . هم چنین زمانی که فرمان یا ترمز وسیله نقلیه شما قفل شده باشد ، برای حمل آن به تعمیرگاه به احتمال زیاد به یدک کشی خودرو در تبریز نیاز خواهید داشت .

یدک کش خودرو
یک یدک کش خودرو ، یا همان جک وسیله نقلیه ، یک وسیله است که برای برداشتن و نگهداری وسیله نقلیه در زمان تعمیرات یا تعویض لاستیک‌ ها استفاده می‌ شود.

امداد خودرو چیست ؟

خدماتی که توسط شرکت های مختلف ارائه می شود و شامل یدک کشی ، تعمیر خودرو در محل ، سوخت رسانی و سایر خدمات مربوط به خودرو می باشد خدمات امداد خودرو می باشد . امداد خودرو در شرایط بحرانی و هنگام بروز حوادث ، خدماتی را به رانندگان ارائه می دهد . حتی بعضی از شرکت های امداد خودرو خدمات تعمیر در محل نیز را ارائه می دهند ، به این معنی که می توانند بدون نیاز به یدک کشی خودروی شما ، آن را در محل تعمیر کنند . در ادامه بعضی از خدمات شاخص امداد خودرو از قبیل خدمات در شرایط اضطراری ، مشکلات مکانیکی و تعمیر در محل را آورده ایم :

  • خرابی موتور : اگر موتور خودروی شما از کار افتاده باشد، یدک کشی خودرو در تبریز می تواند آن را به تعمیرگاه منتقل کند .
  • پنچری لاستیک : امداد خودرو در این مواقع می تواند لاستیک را تعویض کند .
  • مشکلات برقی : به هنگام بروز مشکل در سیستم برقی خودروی شما امداد خودرو آن را عیب یابی و تعمیر می کند.
  • تمام شدن سوخت : اگر سوخت خودروی شما تمام شده باشد امداد گران سوخت رسانی می کنند .
  • گم شدن سوییچ : اگر کلید خودروی خود را گم کرده اید یا در ماشین جا گذاشته اید می توانید از امداد خودرو ها کمک بگیرید .

انواع یدک کش خودرو

همان طور که گفتیم شرکت های امداد خودرویی می توانند خودروی شما را به تعمیرگاه ، محل اسقاط یا هر مکان دیگری که می خواهید منتقل کند . انواع مختلفی از یدک کش ها وجود دارد که هر کدام برای حمل نوع خاصی از وسیله نقلیه طراحی شده اند. نوعی از خدمات یدک کشی ها که یدک کشی خودرو در تبریز ارائه می دهد یدک کش چرخ گیر می باشد . این نوع یدک کش دو چرخ وسیله نقلیه را از زمین بلند می کند و دو چرخ دیگر آن روی زمین باقی می ماند . یدک کش های چرخگیر برای حمل خودروهای سواری ، کامیون های کوچک و موتور سیکلت ها استفاده می شوند . نوع دیگری از یدک کش ها دارای یک سکوی تخت است که وسیله نقلیه معیوب روی آن قرار می گیرد . یدک کش های تخت برای حمل خودرو های آسیب دیده ، خودروهای لوکس و موتور سیکلت های سنگین استفاده می شوند . البته در نظر بگیرید که باید یدک کشی را انتخاب کنید که برای حمل نوع وسیله نقلیه شما طراحی شده باشد و به این نکته هم توجه داشته باشید که قیمت یدک کشی می تواند بسته به نوع یدک کش ، مسافت یدک کشی و شرکت یدک کشی متفاوت باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا