شرکت امداد خودرو تبریز

تعویض لاستیک در محل

شرکت امداد خودرو تبریز خدمات مختلفی از جمله تعویض لاستیک در محل را ارائه می دهند . این نوع از خدمات به شما این امکان را می دهد که در صورت پنچر شدن یا آسیب دیدگی لاستیک در هر مکانی که هستید ، بدون نیاز به یدک کشی خودرو به تعمیرگاه ، لاستیک خود را تعویض کنید .

تعویض لاستیک در محل

برخی از رانندگان ممکن است دانش یا مهارت لازم برای تعویض لاستیک خود را نداشته باشند. در این صورت می توانند از خدمات تعویض لاستیک امداد خودرو استفاده کنند. حتی اگر راننده تعویض لاستیک را نیز بلد باشد ، ممکن است به دلیل کمبود وقت ، نداشتن تجهیزات کافی و یا عدم تمایل به انجام این کار ، از خدمات تعویض لاستیک در محل امداد خودرو استفاده کند . اگر خودروی تان در گل و لای یا برف گیر کند ، ممکن است نیاز به استفاده از این نوع خدمات را داشته باشید. امدادگران می توانند با استفاده از تجهیزات مناسب ، لاستیک های شما را از گل و لای یا برف بیرون بکشد و آن ها را با لاستیک های یدکی تعویض کند . یکی از رایج‌ ترین دلایل استفاده از این خدمات تعمیر خودرو در محل پنچر شدن لاستیک است. پنچری می تواند به دلایل مختلفی مانند برخورد با اجسام تیز ، فرسودگی یا نقص در ساختار لاستیک رخ دهد. ترکیدن لاستیک می تواند بسیار خطرناک باشد و باعث از دست رفتن کنترل خودرو و تصادف شود و این اتفاق به دلایل مختلفی مانند فشار باد نا مناسب ، گرمای شدید یا استفاده از لاستیک های فرسوده رخ می دهد .

مکانیک سیار
مکانیک سیار یا خدمات مکانیکی سیار، یکی از خدمات امداد خودرو است که به شما در مواقع اضطراری و وقوع خرابی در جاده کمک می‌ کند .

نحوه ارتباط با امداد خودرو

رانندگان در شرایط مختلفی از خدمات تعویض لاستیک امداد خودرو استفاده می‌ کنند. تعویض لاستیک در محل توسط شرکت امداد خودرو مراحلی دارد . اولین قدم ، تماس با شرکت امداد خودرو و درخواست خدمات تعویض لاستیک است. هنگام تماس ، باید آدرس دقیق محل خود ، نوع خودرو و نوع لاستیکی که نیاز به تعویض دارد را به اپراتور اطلاع دهید . پس از دریافت درخواست شما ، شرکت امداد خودرو نزدیک ترین امداد گر را به محل شما اعزام می کند . امدادگر نهایتا تا یک ساعت به محل شما خواهد رسید و پس از رسیدن به محل ، ابتدا خودرو شما را از نظر ایمنی بررسی می کند و سپس اقدام به تعویض لاستیک می کند . امدادگر دارای تجهیزات و مهارت لازم برای تعویض لاستیک به صورت ایمن و سریع می باشد . پس از تعویض لاستیک ، هزینه خدمات را به شما اعلام می کند. شما می توانید هزینه را به صورت نقدی یا از طریق کارت خوان پرداخت کنید و سپس با خیالی آسوده به سفر خود ادامه دهید .

مزایای تعویض لاستیک در محل

راحتی و آسودگی خاطر یکی از مزایایی هست که اسفاده از تعویض لاستیک در محل برایتان به ارمغان می آورد . شما می توانید در هر مکانی که هستید و بدون نیاز به یدک کشی خودرو به تعمیرگاه ، لاستیک خود را تعویض کنید . هم چنین این نوخ از خدمات به شما کمک می کند که سرعت کار هم بالا برود و امدادگر به طور متوسط بین نیم الی یک ساعت به محل شما خواهد رسید و لاستیک شما را به سرعت تعویض خواهد کرد . امدادگر دارای تجهیزات و مهارت لازم برای تعویض لاستیک به صورت ایمن می باشد . هزینه تعویض لاستیک در محل معمولاً بسیار مناسب می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده ، رانندگان در شرایط دیگری نیز ممکن است از خدمات تعویض لاستیک امداد خودرو استفاده کنند و از مزایای آن بهره بگیرند مانند:

  • جابه جا کردن لاستیک های زمستانی و تابستانی
  • تنظیم باد لاستیک ها
  • کمک به رانندگانی که در تعویض لاستیک خود دچار مشکل شده اند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا