باطری به باطری سیار

باطری به باطری سیار

خدمات باطری به باطری سیار شامل اتصال دو خودرو به یکدیگر با استفاده از کابل‌ های مخصوص برای انتقال جریان الکتریکی از باتری سالم به باتری خالی است . این خدمت از شرکت امداد خودرو تبریز به شما امکان می‌ دهد تا بدون نیاز به یدک‌ کش یا حمل خودرو ، موتور خودروی خود را روشن کنید.

باطری به باطری سیار

در مواقعی که خودروی شما خاموش شده و باتری آن خالی شده باشد امداد خودرو سیار با ارائه خدمات باطری به باطری سیار در محل ، به یاری شما می‌ شتابد . موارد استفاده از این نوع از خدمات بسیار زیاد است . اگر باتری خودرو شما به دلیل فراموشی روشن ماندن چراغ‌ ها ، استفاده بیش از حد از لوازم برقی خودرو یا سرما از کار افتاده و خالی شده باشد ، می توانید از خدمات باطری به باطری سیار استفاده کنید. و یا حتی اگر باتری خودرو شما ضعیف شده و به اندازه کافی قدرت روشن کردن موتور را نداشته باشد و کاملاً خالی نشده باشد در این شرایط نیز می توانید از خدمات باطری به باطری سیار امداد خودرو استفاده کنید. اگر با خودروی خود در مکانی گیر کرده اید که به برق دسترسی ندارید ، باطری به باطری در محل می تواند راه حلی موقت برای روشن کردن خودرو شما باشد تا به نزدیک ترین مکان تعمیرگاه یا جایگاه سوخت برسید.

تعمیر خودرو در محل
تعمیر خودرو در محل یکی از خدمات بسیار عالی از طرف شرکت های امداد خودرو می باشد . امروزه با وجود مشکلات فراوان ترافیک شهری و مشغله فراوان ، افراد ترجیح می دهند که خودروی خود را در صورت امکان در محل کار یا منزل خود تعمیر کنند .

مزایای باطری به باطری در محل

چه در حال رفتن به یک سفر جاده ای باشید و یا در حال رفت و آمد به محل کار یا مدرسه باشید ، یکی از مشکلاتی که می تواند سرعت شما را کاهش دهد باتری ماشین است که شارژ خود را از دست داده است . اگر می‌ توانید یک جامپر استارت داشته باشید و یا یک دستگاه شارژ باتری ماشین داشته باشید، باید قبل از این که دوباره به جاده بروید ، اجازه دهید باتری برای مدتی شارژ شود . و این موضوع جهت سرعت بخشیدن به کار شما بسیار موثر است. چون که با داشتن یک شارژر باتری ماشین و یا جامپر استارت می توانید با دادن یک شوک به باتری ، به سرعت ماشین را روشن کنید . البته فراموش نکنید این موضوع برای زمانی صادق است که دینام خودرو شما سالم باشد و بعد از روشن شدن خودرو بتواند باتری ماشین شما را شارژ نماید . در حالت کلی در موارد مشابه استفاده از خدمات باطری به باطری که شرکت های امداد خودرو سیار ارائه می دهند به خاطر مزایایشان بسیار توصیه می شود مزایای استفاده از خدمات باطری به باطری سیار را در بخش زیر به طور مختصر توضیح داده ایم :

  • راحتی : می‌ توانید بدون نیاز به جابه جایی خودرو ، در محل خود از خدمات باطری به باطری سیار استفاده کنید.
  • سرعت : امدادگران سیار به سرعت در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز شما را ارائه می‌ دهند .
  • قیمت مناسب : هزینه خدمات باطری به باطری سیار سبار به مراتب از یدک‌ کش یا حمل خودرو ارزان‌ تر است.
  • آرامش خاطر : دانستن این که در صورت نیاز به کمک می‌ توانید به امداد خودرو سیار اعتماد کنید ، به شما آرامش خاطر می‌ دهد .

نحوه درخواست خدمات باطری به باطری سیار

برای درخواست خدمات باطری به باطری در محل ، کافی است با شماره‌ تماس امداد خودرو تبریز تماس بگیرید . اپراتورهای سیار اطلاعات لازم را از شما پرسیده و در اسرع وقت امدادگر را به محل شما اعزام می‌ کنند . البته نکاتی در مورد استفاده از خدمات باطری به باطری سیار وجود دارد که لازم است به آن توجه نمایید . از اتصال دو خودرو با باتری‌ های معیوب خودداری کنید . زیرا این کار می‌ تواند به هر دو خودرو آسیب برساند . از اتصال دو خودرو با سیستم‌ های الکتریکی مختلف خودداری کنید. زیرا این کار می‌ تواند منجر به آتش‌ سوزی یا انفجار شود . هنگام اتصال دو خودرو ، موتور هر دو خودرو را خاموش کنید . کابل‌ های باطری را به درستی وصل کنید. قطب مثبت یک باتری را به قطب مثبت باتری دیگر و قطب منفی یک باتری را به قطب منفی باتری دیگر وصل نمایید . پس از روشن شدن موتور خودرو ، چند دقیقه صبر کنید تا باتری کمی شارژ شود . سپس کابل‌ ها را به آرامی جدا کنید . امداد خودرو تبریز ، با ارائه خدمات باطری به باطری سیار در محل ، یار و یاور شما در لحظات نیاز است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا